
In-therm ADSV 170 мат для теплої підлоги 1м²
2 130 ₴
- В наявності
- Код: 0301
- +380 (95) 137-02-34
In-Therm мат – це нагрівальний мат для теплої підлоги потужністю 20 Вт/м, за допомогою якого можна отримати широкий діапазон обігріву потужностей: від 160 до 265 Вт на квадратний метр. Особливості теплої підлоги In-Therm: - вона має дві алюмінієві жили заземлення замість однієї мідної, - покращений процес відбору тепла від жил, що гріють, - має рівномірне температурне поле, - приймає потрібну форму при монтажі, - товщина кабелю всього 4,5 мм.
ПРИЗНАЧЕНИЙ ДЛЯ УКЛАДАННЯ:
Під ламінат – 160 Вт/м2 з кроком 12,5 см; 1м²
Під плиткою у приміщенні – 200 Вт/м2, з кроком 10 см; 0.8м²
Під плиткою на балконі, лоджії – 265 Вт/м2 з кроком 7,5 см. 0.6м²
Країна виробник: Чехія
ГАРАНТІЯ: 20 РОКІВ
Мат для теплої підлоги спрощує монтаж, оскільки не вимагає попереднього монтажу на монтажну стрічку, так як потребує цього звичайний кабель. Все, що вам потрібно просто розстелити його на поверхні.
| Основні | |
|---|---|
| Максимальна потужність | 20 Вт/м |
| Кількість жил | 2 |
| Частота | 0 Гц |
| Мінімальний радіус вигину | 5 мм |
| Довжина кабелю | 8 м |
| Площа обігріву | 1 кв.м |
| Діаметр кабелю | 4 мм |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -40 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 100 град. |
| Мінімальна температура монтажу | 5 град. |
| Вага погонного метра | 0 кг |
| Гарантійний термін | 240 міс |
| Потужність | 170 Вт/м.кв. |
| Виробник | IN-THERM |
- Ціна: 2 130 ₴
