
In-therm ADSV 1080 комплект для теплої підлоги 5.3м²
8 699 ₴
- В наявності
- Код: 03091
- +380 (95) 137-02-34
ГОТОВИЙ КОМПЛЕКТ ДЛЯ ТЕПЛОЇ ПІДЛОГИ З ПРОГРАМОВАНИМ РЕГУЛЯТОРМ
In-Therm мат – це нагрівальний мат для теплої підлоги потужністю 20 Вт/м, за допомогою якого можна отримати широкий діапазон обігріву потужностей: від 160 до 265 Вт на квадратний метр. Особливості теплої підлоги In-Therm: - вона має дві алюмінієві жили заземлення замість однієї мідної, - покращений процес відбору тепла від жил, що гріють, - має рівномірне температурне поле, - приймає потрібну форму при монтажі, - товщина кабелю всього 4,5 мм.
ПРИЗНАЧЕНИЙ ДЛЯ УКЛАДАННЯ:
Під ламінат – 160 Вт/м2 з кроком 12,5 см; 1м²
Під плиткою у приміщенні – 200 Вт/м2, з кроком 10 см; 0.8м²
Під плиткою на балконі, лоджії – 265 Вт/м2 з кроком 7,5 см. 0.6м²
Країна виробник: Чехія
ГАРАНТІЯ: 20 РОКІВ
Мат для теплої підлоги спрощує монтаж, тому що не вимагає попереднього монтажу на монтажну стрічку, так як цього потребує звичайний кабель. Все, що вам потрібно просто розстелити його на поверхні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IN-THERM |
| Країна виробник | Чехія |
| Потужність | 200 Вт |
| Площа обігріву | 5.3 кв.м |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 240 міс |
| Частота | 0 Гц |
| Мінімальна температура довкілля | -40 град. |
| Максимальна температура довкілля | 100 град. |
| Вага погонного метра | 0 кг |
| Максимальна потужність | 20 Вт/м |
| Кількість жил | 2 |
| Мінімальний радіус вигину | 5 мм |
| Довжина кабелю | 53 м |
| Діаметр кабелю | 4 мм |
| Мінімальна температура монтажу | 5 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
- Ціна: 8 699 ₴
