
In-therm ADSV 1850 комплект для теплої підлоги 9.2м²
14 899 ₴
- В наявності
- Код: 03121
- +380 (95) 137-02-34
ГОТОВИЙ КОМПЛЕКТ ДЛЯ ТЕПЛОЇ ПІДЛОГИ З ПРОГРАМОВАНИМ РЕГУЛЯТОРМ
In-Therm мат – це нагрівальний мат для теплої підлоги потужністю 20 Вт/м, за допомогою якого можна отримати широкий діапазон обігріву потужностей: від 160 до 265 Вт на квадратний метр. Особливості теплої підлоги In-Therm: - вона має дві алюмінієві жили заземлення замість однієї мідної, - покращений процес відбору тепла від жил, що гріють, - має рівномірне температурне поле, - приймає потрібну форму при монтажі, - товщина кабелю всього 4,5 мм.
ПРИЗНАЧЕНИЙ ДЛЯ УКЛАДАННЯ:
Під ламінат – 160 Вт/м2 з кроком 12,5 см; 1м²
Під плиткою у приміщенні – 200 Вт/м2, з кроком 10 см; 0.8м²
Під плиткою на балконі, лоджії – 265 Вт/м2 з кроком 7,5 см. 0.6м²
Країна виробник: Чехія
ГАРАНТІЯ: 20 РОКІВ
Мат для теплої підлоги спрощує монтаж, тому що не вимагає попереднього монтажу на монтажну стрічку, так як цього потребує звичайний кабель. Все, що вам потрібно просто розстелити його на поверхні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IN-THERM |
| Максимальна потужність | 20 Вт/м |
| Кількість жил | 2 |
| Частота | 0 Гц |
| Мінімальний радіус вигину | 5 мм |
| Довжина кабелю | 92 м |
| Площа обігріву | 9.2 кв.м |
| Діаметр кабелю | 4 мм |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -40 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 100 град. |
| Мінімальна температура монтажу | 5 град. |
| Вага погонного метра | 0 кг |
| Гарантійний термін | 240 міс |
| Потужність | 200 Вт/м.кв. |
- Ціна: 14 899 ₴
