Подарунок

Fenix ADSV 1500 тепла підлога 8 м²
8 220 ₴
- В наявності
- Код: 0111
+380 (77) 000-01-90
- +380 (95) 137-02-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 950 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Fenix ADSV 1500 тепла підлога 8 м²»
Fenix — це нагрівальний кабель для теплої підлоги потужністю 18 Вт/м пог. , за допомогою якого можна отримати широкий діапазон потужностей опалення: від 160 до 240 Вт на квадратний метр. Особливості теплої підлоги Fenix: - приймає потрібну форму під час монтажу — товщина кабелю всього 4,5 мм.
ПРИЗНАЧЕНИЙ ДЛЯ УКЛАДКИ:
Під ламінат — 144 Вт/м2, з кроком 12,5 см; 1,2
Під плиткою в приміщенні — 180 Вт/м2, з кроком 10 см; 0.9м²
Під плиткою на балконі, лоджії — 240 Вт/м2, з кроком 7,5 см. 0.7м2
Країна-виробник: Чехія
ГАРАНТІЯ: довічна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fenix |
| Країна виробник | Чехія |
| Максимальна потужність | 18 Вт/м |
| Кількість жил | 2 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 0 Гц |
| Мінімальний радіус вигину | 5 мм |
| Довжина кабелю | 83.2 м |
| Площа обігріву | 8 кв.м |
| Діаметр кабелю | 4 мм |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -40 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 100 град. |
| Мінімальна температура монтажу | 5 град. |
| Область застосування нагрівального кабелю | Тепла підлога |
| Вага погонного метра | 0 кг |
| Гарантійний термін | 360 міс |
| Потужність | 180 Вт/м.кв. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 220 ₴

