
In-therm ADSV 460 тепла підлога 2 м2
2 830 ₴
- В наявності
- Код: 0204
- +380 (95) 137-02-34
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «In-therm ADSV 460 тепла підлога 2 м2»
In-Therm — це нагрівальний кабель для теплої підлоги потужністю 20 Вт/м, за допомогою якого можна отримати широкий діапазон потужностей обігрівання: від 160 до 265 Вт на квадратний метр. Особливості теплої підлоги In-Therm: — він має дві алюмінієві жили заземлення замість однієї мідної, — покращений процес відбору тепла , — має рівномірне температурне поле, — приймає потрібну форму під час монтажу, — товщина кабелю всього 4,5 мм.
ПРИЗНАЧЕНИЙ ДЛЯ УКЛАДКИ:
Під ламінат — 160 Вт/м2, з кроком 12,5 см; 1,2
Під плиткою в приміщенні — 200 Вт/м2, з кроком 10 см; 0.8м²
Під плиткою на балконі, лоджії — 265 Вт/м2, з кроком 7,5 см. 0.6м2
Країна-виробник: Чехія
ГАРАНТІЯ: 20 років
| Основні | |
|---|---|
| Максимальна потужність | 20 Вт/м |
| Кількість жил | 2 |
| Частота | 0 Гц |
| Мінімальний радіус вигину | 5 мм |
| Довжина кабелю | 22 м |
| Площа обігріву | 2 кв.м |
| Діаметр кабелю | 4 мм |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -40 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 100 град. |
| Мінімальна температура монтажу | 5 град. |
| Вага погонного метра | 0 кг |
| Гарантійний термін | 240 міс |
| Потужність | 200 Вт/м.кв. |
| Виробник | IN-THERM |
- Ціна: 2 830 ₴

