
In-therm ADSV 640 тепла підлога 3м²
3 530 ₴
- В наявності
- Код: 0206
- +380 (95) 137-02-34
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «In-therm ADSV 640 тепла підлога 3м²»
In-Therm - це нагрівальний кабель для теплої підлоги потужністю 20 Вт / м, за допомогою якого можна отримати широкий діапазон потужностей обігріву: від 160 до 265 Вт на квадратний метр. Особливості теплої підлоги In-Therm: - він має дві алюмінієві жили заземлення замість однієї мідної, - покращений процес відбору тепла від гріючих жил, - володіє рівномірним температурним полем, - приймає потрібну форму при монтажі, - товщина кабелю всього 4,5 мм.
ПРИЗНАЧЕНИЙ ДЛЯ УКЛАДАННЯ:
Під ламінат - 160 Вт / м2 , з кроком 12,5 см; 1м²
Під плиткою в приміщенні - 200 Вт / м2 , з кроком 10 см; 0.8м²
Під плиткою на балконі, лоджії - 265 Вт / м2 , з кроком 7,5 см. 0.6м²
Країна виробник: Чехія
ГАРАНТІЯ: 20 РОКІВ
| Основні | |
|---|---|
| Максимальна потужність | 20 Вт/м |
| Кількість жил | 2 |
| Частота | 0 Гц |
| Мінімальний радіус вигину | 5 мм |
| Довжина кабелю | 32 м |
| Площа обігріву | 3 кв.м |
| Діаметр кабелю | 4 мм |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -40 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 100 град. |
| Мінімальна температура монтажу | 5 град. |
| Вага погонного метра | 0 кг |
| Гарантійний термін | 240 міс |
| Потужність | 200 Вт/м.кв. |
| Виробник | IN-THERM |
- Ціна: 3 530 ₴

