
Fenix ADSV 160 кабель для теплої стіни 1 м²
2 250 ₴
- В наявності
- Код: 0101
+380 (77) 000-01-90
- +380 (95) 137-02-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Fenix - це нагрівальний кабель для теплої стіни потужністю 18 Вт / м пог. , за допомогою якого можна отримати широкий діапазон потужностей обігріву: від 160 до 240 Вт на квадратний метр.Особливості теплої підлоги Fenix:- він має дві алюмінієві жили заземлення замість однієї мідної,- поліпшений процес відбору тепла від гріючих жив,- володіє рівномірним температурним полем,- приймає потрібну форму при монтажі,- товщина кабелю всього 4,5 мм.
ПРИЗНАЧЕНИЙ ДЛЯ УКЛАДАННЯ:
Під ламінат - 144 Вт / м2 , з кроком 12,5 см; 1м²
Під плиткою в приміщенні - 180 Вт / м2 , з кроком 10 см; 0.9м²
Під плиткою на балконі, лоджії - 240 Вт / м2 , з кроком 7,5 см. 0.7м²
Країна виробник: Чехія
ГАРАНТІЯ: ДОВІЧНА
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fenix |
| Країна виробник | Чехія |
| Максимальна потужність | 160 Вт/м |
| Кількість жил | 2 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 0 Гц |
| Мінімальний радіус вигину | 5 мм |
| Довжина кабелю | 8.5 м |
| Площа обігріву | 1 кв.м |
| Діаметр кабелю | 4 мм |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -40 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 100 град. |
| Мінімальна температура монтажу | 5 град. |
| Область застосування нагрівального кабелю | Тепла підлога |
| Вага погонного метра | 0 кг |
| Гарантійний термін | 360 міс |
| Потужність | 180 Вт/м.кв. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 250 ₴
